Göbekli Cami Halısı

Göbekli Cami HalısıGöbekli cami halısı, camilerde tercih edilen halı modellerinin başında gelmektedir. Camilerde kullanılan halılar önemle seçilmeli, halıların kalitesi yüksek olmalıdır. İnsanlar, ibadet etmek için camileri ziyaret eder. Camide insanların rahat ibadet edebilmesi için zemine halı döşenmektedir. Zemine döşenen halının kaliteli, kullanışlı, sağlığa uygun özellikte olması gerekir. Eğer cami zeminine uygulanan halının kalitesi düşük olursa insanlar için sağlıklı ve güvenilir bir zemin oluşturulamaz. Aynı zamanda cami halısının kullanım ömrü uzun olmaz. Bu nedenle cami halısı seçimi önemlidir. Cami halıları farklı modellerde, renk ve desenlerde üretilir. Göbekli olan cami halısı ise en çok tercih edilen modellerdendir.

Göbekli Cami Halısı Seçimi Nasıl Olmalı?

Camilerde kullanılmak üzere halı seçimi özenle yapılmalıdır. Göbekli halılarda halının ortasında geniş, yuvarlak bir desen bulunmaktadır. Bu desen göbekli olarak adlandırılır. Camiye uygun göbekli halı seçimi yaparken göz önünde bulundurulması gerekenler:

  • Halının ne ile üretildiği
  • Halının kalitesi
  • Halının kolay temizlenebilir olması
  • Halının sağlığa uygun olması
  • Halı deseninin kolay zarar görmemesi

Halı üretiminde farklı hammaddeler kullanılmaktadır. Göbekli halılar arasında halının ne ile üretildiği göz önünde bulundurulmalıdır. Halının hammaddesi, halı üretiminde uygulanan teknik oldukça önemlidir. Çünkü halının kalitelisi tüm bunlara göre değişiklik gösterir. Halının kolay temizlenebilir olması önemlidir. Toz tutmayan, sağlığa uygun halılar camiler için uygundur. Göbekli halılarda halı deseninin kolay yıpranmaması gerekir. Aksi takdirde halının kullanım ömrü kısa olur.

Göbekli Cami Halısı Kullanımı

Camiler için göbekli halı üretimi yapıyoruz. Üretimini yaptığımız halılarda yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanıyoruz. Halıların deseni ise özel teknikle halı üzerine uygulanıyor. Göbekli halılarda halının ortasında desen bulunuyor. Bu halılar her cami için uygun görülüyor. Eğer cami içerisinde halıların ve avizelerin uyumlu olmasını istiyorsanız büyük avizeli camiler için göbekli halılar daha çok tercih ediliyor. Firmamızda sizlerin verdiği ölçüler doğrultusunda halı üretimi yapıyoruz. Üretilen halıların zemine döşemesi ise ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Aradığınız kalitede göbekli halı modelini uygun fiyat aralığında satın alabilir, camilerde kaliteli ve kullanışlı halılara yer verebilirsiniz.

CAMİ HALISI

AKRİLİK CAMİ HALISI

YÜN CAMİ HALISI